Щира зустріч!

27 лютого 2018

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри технології оздоровчих продуктів продовжує набирати обертів. Цього разу доцент кафедри ТОП, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Надія Івчук відвідала Львівський державний коледж харчової та переробної промисловості НУХТ.

Фахівець провела цікаву та змістовну презентацію університету і Навально-наукового інституту харчових технологій, розповіла про спеціалізацію «Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення», особливості цьогорічної вступної кампанії, організацію навчання та дозвілля студентів. Профорієнтаційна програма пройшла дуже жваво, адже студенти коледжу мали багато цікавих питань, особливо щодо можливості проходження практики, працевлаштування, як під час навчання, так і після закінчення університету. Кожний зі студентів був задоволений, отримавши ґрунтовну відповідь із вуст викладача.

Отже, чекаємо майбутніх випускників Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості в приймальній комісії НУХТ.